06. Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів

Набір містить реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів та підлягають оприлюдненню на Порталі відкритих даних.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Вересень 1, 2023, 12:46 (EEST)
Створено Травень 3, 2023, 14:52 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних 298c3514-90aa-4679-a0d4-1cb6b0324458
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України № 835 від 21 жовтня 2015 року, Рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради № 816 від 13 грудня 2022 року, Закон України “Про доступ до публічної інформації”
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Орел Юлія Миколаївна, Колотницький Юрій Юрійович
Адреса електронної пошти відповідальної особи opendata@bc-rada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).