71. Дані про розташування захисних споруд цивільного захисту комунальної власності

Набір містить інформацію про захисні споруди цивільного захисту, які розташовані на території Білоцерківської територіальної громади.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Березень 4, 2024, 15:21 (EET)
Створено Червень 16, 2023, 10:01 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних b247f612-1c04-43db-97a0-74998c0e6f14
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України № 835 від 21 жовтня 2015 року, Рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради № 816 від 13 грудня 2022 року, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодекс цивільного захисту України
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Перехрестенко Олег Вікторович, Коберник Віктор Олександрович
Адреса електронної пошти відповідальної особи mns_go@bc-rada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).