07. Адміністративні дані в значенні Закону України "Про державну статистику", що збираються (обробляються) та підлягають оприлюдненню відповідно до вимог закону

Набір містить перелік норм державного статистичного спостереження виконавчого комітету Білоцерківської міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Жовтень 31, 2023, 10:27 (EET)
Створено Травень 4, 2023, 08:26 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних 03654484-5921-43df-bc09-2ffe0e30f920
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України № 835 від 21 жовтня 2015 року, Рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради № 816 від 13 грудня 2022 року, Закон України “Про державну статистику”
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Степанюк Галина Володимирівна, Бублик Оксана Григорівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи buh@bc-rada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).