81. Перелік муніципалітетів-партнерів міста Біла Церква

Набір містить інформацію про угоди, меморандуми, договори та інші документи щодо співпраці між муніципалітетами України та світу з містом Біла Церква.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Лютий 23, 2024, 11:55 (EET)
Створено Червень 20, 2023, 16:04 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних 2dddf5ca-b3ec-4506-a722-2731df2d7c16
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України № 835 від 21 жовтня 2015 року, Рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради № 816 від 13 грудня 2022 року, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики»
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Орел Юлія Миколаївна, Колотницький Юрій Юрійович
Адреса електронної пошти відповідальної особи opendata@bc-rada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).