42. Території обслуговування загальноосвітніх навчальних закладів

Набір містить інформацію про території обслуговування загальноосвітніх навчальних закладів Білоцерківської громади.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Червень 13, 2023, 09:32 (EEST)
Створено Травень 22, 2023, 11:10 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних fd8ed2d0-c6d1-49b0-b8af-780d352383be
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України № 835 від 21 жовтня 2015 року, Рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради № 816 від 13 грудня 2022 року, визначають створення, збір, зберігання, використання й поширення даних, Закон України «Про освіту», Закон України «Про загальну середню освіту», Наказ МОН України від 16.04.2018 № 367
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Петрик Юрій Федорович, Шевчук Тетяна Василівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи uon@bc-rada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).